طراحی نمای مدرن

نمای ساختمان یک بنا درست شبیه یک کاغذ کادو برای یک هدیه ، اولین چیزی است که از آن دیده میشود . امروزه در صنعت طراحی نمای ساختمان استفاده از سبک های جدید در سبب میشود ایده های نویی در این زمینه خلق شود .

توضیحات خدمت

طراحی نما نباید به طور مجرد و جداگانه انجام شود بلکه می بایست با توجه ویژه به اقلیم و موقعیت بناهای مجاور و تاثیر گذار و تاثیر پذیر بر طراحی نما ساختمان علاوه بر توجه به عوامل زمینه ای یا همان کانتکست شامل زمینه های اجتماعی ،اقتصادی، فرهنگی ، تاریخی ، زیست محیطی و  بسیار المانهای مهمی در نحوه معماری داخلی و شکل دهی نمای ساختمان بسیار مهم می باشد. در صورت عدم توجه شاهد به وجود آمدن ساختمانهایی با نماهایی بی ربط  خواهیم بود که جزایجاد بی نظمی های بصری در شهرسازی و نمای کلی شهر و روستاها خاصیت دیگری ندارند.نمای خارجی خانه شما از فرم طراحی داخلی که شما انتخاب میکنید تبعیت می کند. شاید شما دوست داشته باشید که پنجره های بزرگی را انتخاب کنید تا نور زیادی برای فضایی که کار و یا نقاشی می کنید وجود داشته باشد.

گروه طرح و بنای خشکه چین
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : سمنت برد، اجرای سمنت برد ، پروفیل سمنت برد ، پروفیل گالوانیزه m، بتونه سمنت برد، سمنت بورد ایرانی، اجرای سمنت بورد، پیچ شمنت برد، فایبر سمنت برد، تخته او اس بی ، بخاربند، چسب پلی اورتان، سمنت برد ، بتونه سمنت برد، پشم سنگ، سازه کناف
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88043499
بروز رسانی 8 هفته قبل