سمنت برد - سمنت برد طرح چوب

فایبر سمنت برد برای خشکه چینی نما و دکوراتیو داخلی استفاده می شود. دیوار نما در واقع دیوار پیرامونی ساختمان است که از سمت بیرون وظایف نما را هم انجام می دهد و نیازی به اجرای نما به صورت جدا گانه بر روی آن نیست . و از سوی دیگر از سمت داخل نیز وظایف نازک کاری را بر عهده دارد و در واقع ترکیبی بهینه از نما و سیستم Drywall است .

فایبر سمنت برد :
نمای خشک
نمای چوب :
نمای طرح چوب
پنل سیمانی :
سمنت برد طرح دار
سمنت برد :
سمنت بورد
سمنت برد طرح چوب :
نمای چوبی

توضیحات خدمت

شرکت ساختمانی خشکه چین

نمایندگی فروش انواع سمنت برد

(تایلندی، ترک ، هندی، ایرانی) 

مجری انواع سیستم های خشک نما و DRY WALL

موارد استفاده از فایبر سمنت بردها (نماهای خارجی ساختمان)

1. نمای پوسته ایی ( Cladding )    : فایبرسمنت برد ها با چگالی 1300 تا 1700 کیلوگرم بر متر مکعب در فضای بیرونی ساختمان و به عنوان پوشش استفاده می شوند . با توجه به مقاومت این محصول در برابر رطوبت ، آتش و شرایط جوی و همچنین با در نظر گرفتن شاخص های جذب صوت و انتقال حرارت ، این محصول می تواند جایگاه ویژه ایی در سیستم نما های خشک داشته باشد . با توجه به اینکه سطح نمای اجرا شده با این محصول بسیار صاف و عاری از هزگونه موج و ناهمواری است ، به عنوان سطح نهایی در نظر گرفته شده و با اجرای رنگ های مخصوص و حتی پوشش های PVC   و HPL  امکان ارئه نما های متنوع از لحاظ طیف رنگ و بافت  را دارا می باشد . 

2.   نمای پوششی سازهای سبک  :  در سازهایی که ساختار کلی بنا به وسیله المانهای چوبی و یا پروفیل گالوانیزه سرد نورد  ( LSF ) ساخته می شوند ، به دلیل ساختار سبک و خشک از مصالح بنایی برای پوشش نما و دیورا در آنها کمتر استفاده شده و پوشش قاب های فریم شده به وسیله انواع صفحات پیش ساخته سبک صورت می پذیرد . فایبرسمنت بردها به دلیل داشتن خواص مکانیکی و اقلیمی مناسب یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش های بیرونی این سیستم ساختمانی هستند . 

3.    کاربرد های خاص : صفحات سیمانی الیاف دار به دلیل داشتن خواصی چون برش پذیری بسیار مناسب ، خم پذیری ، سوراخ شدن و .. میتواند در مصارف خاصی جهت براورده کردن خواست طراحان و معاران مورد استفاده قرار گیرد و در رقابت با مصالح مشابهی مانند چوب ، به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و حریق و شرایط جوی دارای مزایای بیشتری است .

گروه طرح و بنای خشکه چین
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : سمنت برد، اجرای سمنت برد ، پروفیل سمنت برد ، پروفیل گالوانیزه m، بتونه سمنت برد، سمنت بورد ایرانی، اجرای سمنت بورد، پیچ شمنت برد، فایبر سمنت برد، تخته او اس بی ، بخاربند، چسب پلی اورتان، سمنت برد ، بتونه سمنت برد، پشم سنگ، سازه کناف
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88043499
بروز رسانی 8 هفته قبل