پرسش و پاسخ

کاربرد ماستیک پلی اورتان چیست

ماستیک پلی اورتان جهت درزگیری و آب بندی در اکثر کاربرد های ساختمانی و صنعتی مصرف میشود

[بالا]
زیر سازی اجرای سمنت برد با چه مصالحی اجرا می شود؟

زیر سازی گالوانیزه سمنت برد
پروفیل گالوانیزه M : این پروفیل از ورق گالوانیزه به ضخامت ۰.۷ میلیمتر تولید می شود و برای کنترل تغییرات ابعادی پنل های سیمانی که بر اثر تغییرات دما و رطوبت پدید می آیند ، استفاده می گردد. این پروفیل در محل قرا گرفت دو

پنل سمنت برد در کنار هم استفاده میگردد . در صورت استفاده از این پروفیل ، درز بین پنل های سیمانی به صورت نمایان باقی خواهد ماند که برای پوشش این درز ، می توان از پروفیل گالوانیزه A استفاده نمود. این پروفیل از قسمت وسط و تنها با یک پیچ به زیر سازی فلزی متصل میگردد .

پروفیل گالوانیزه V : این پروفیل از ورق گالوانیزه به ضخامت ۰.۷ میلیمتر تولید می شود و همراه با پروفیل گالوانیزه M در زیرسازی نمای فایبرسمنت مدولار و سایدینگ استفاده می­شود. با توجه به اینکه قیمت این سازه به طور چشمگیری از پروفیل M کمتر است ، استفاده از این پروفیل موجب کاهش هزینه زیرسازی خواهد شد. این پروفیل از دو طرف و توسط دو پیچ به زیر سازی فلزی متصل میگردد .

[بالا]
روش های اجرای نمای خشک " سمنت برد" چگونه است؟

دستور العمل نصب صفحات سیمانی الیاف دار ( فایبر سمنت برد)

زیر سازی فلزی
اجرای المانهای عمودی ( وال پست ) از قوطی 80*40 : به جهت اینکه در اغلب پروژه های ساختمانی دیوارهای پیرامونی از مصالح سبک ساخته می شوند و تنها نقاط اتصال سازه ی نما تیرهای طبقات می باشد ، جهت تامین اتصال المانهای افقی در سرتاسر نما از وال پست استفاده می شود و چون بار تمام نما به این سازه منتقل می گردد ، از قوطی 80*40 و یا بنا بر محاسابت طراح پروژه از المان مناسب استفاده می گردد .

اجرای المانهای افقی ( کمر کش ) از قوطی 40*40 : به جهت اینکه پروفیل های گالوانیزه ی M و V به صورت عمودی اجرا می شوند بایستی عناصر افقی از قوطی 40 * 40 به فواصل عمودی حداکثر 150 سانتی متر بر روی وال پست ها اجرا گردد . لازم به ذکر است که اجرا ی کمر کش افقی به صورت رو گذر به هر چه تراز بودن زیر سازی کمک خواهد نمود .

[بالا]
موارد استفاده پروفیل کناف چیست؟

پروفیل کناف در دو سیستم سقفی و دیوارهای جدا کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع مختلف پروفیل های کناف مانند: L25 - HU36 - L28 - OMEGA - CLIKE 60 - U 26 - F47 و ....
می باشند.

در واقع این پروفیل ها با استفاده از محصولات براکت و W و نیز اتصالات گالوانیزه به یکدیگر چفت و بست شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

[بالا]
پروفیل گالوانیزه A برای چه مصارفی می باشد؟

این پروفیل از که از ورق به ضخامت ۰.۵ میلیمتر تولید می گردد در محل درز بین پنل های سیمانی مورد استفاده قرار می گیرد .استفاده از پروفیل گالوانیزه A در نمای فایبرسمنت مدولار، علاوه بر کنترل تغییرات ابعادی پنل ها در محل درزها ، به طور چشمگیری باعث زیبایی نمای سمنت برد با دتایل های ساده خواهد شد.
همچنین این پروفیل در نماهای کار شده با سمنت برد طرح چوب می تواند به عنوان بند میان پنل ها استفاده شود که در نهایت نمای اجرا شده مشابهت بسیاری با نمای اجرا شده با چوب دارد.این پروفیل با عرض ۶۰ میلیمتر تولید می گردد تا با جزئیات نصب گوناگون که توسط سازندگان پنلهای سیمانی ارائه می گردد مطابقت داشته باشد .

[بالا]
پروفیل گالوانیزه V برای چه مصارفی می باشد؟

این پروفیل از ورق گالوانیزه به ضخامت ۰.۷ میلیمتر تولید می شود و همراه با پروفیل گالوانیزه M در زیرسازی نمای فایبرسمنت مدولار و سایدینگ استفاده میشود. با توجه به اینکه قیمت این سازه به طور چشم گیری از پروفیل M کمتر است ، استفاده از این پروفیل موجب کاهش هزینه زیرسازی خواهد شد.

[بالا]
پروفیل گالوانیزه M برای چه مصارفی می باشد؟

این پروفیل از ورق گالوانیزه به ضخامت ۰.۷ میلیمتر تولید می شود و برای کنترل تغییرات ابعادی پنل های سیمانی که بر اثر تغییرات دما و رطوبت پدید می آیند ، استفاده می گردد. در صورت استفاده از این پروفیل ، درز بین پنل های سیمانی به صورت نمایان باقی خواهد ماند که برای پوشش این درز ، می توان از پروفیل گالوانیزه A استفاده نمود.
پروفیل گالوانیزه M با دو عرض متفاوت ۸۰ و ۱۱۰ میلیمتر تولید می شود تا بتواند با جزئیات نصب گوناگون که توسط سازندگان پانل های سیمانی ارائه می شود سازگاری داشته باشد.

[بالا]
سمنت برد چیست؟

بطور کلی سمنت برد اصطلاحی است که نشان دهنده تخته های سیمانی الیافدار می باشد و به سه دسته فایبر سمنت ، کلسیم سیلیکات وMGO برد تقسیم می شود.

وجود ویژگیهایی همچون دوام ، استحکام و آسیب ناپذیری در مقابل آفتاب ، باران ، اشعه UV و ضربه و بار در نوع کلسیم سیلیکات برد ، باعث شده است که این محصول با استقبال گسترده ای در اکثر کشورهای اروپایی ، آسیایی ، آفریقایی و امریکا مواجه گردد.

اینکه این محصول بعنوان یکی از مصالح نوین ساختمانی ، بدون آزبست بوده و با ترکیب اجزای طبیعی که هیچ یک برای محیط زیست ، طبیعت و انسان مضر نمی باشد از نقاط برجسته آن می باشد.

کلسیم سیلیکات برد یک فناوری نوین در دیوارهای داخلی – خارجی – پوشش سقف و کف محسوب شده و در تمامی ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری ، هتل ها و بطور خلاصه در کلیه طرح های عمرانی قابل استفاده می باشد.

[بالا]
گروه طرح و بنای خشکه چین
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : سمنت برد، اجرای سمنت برد ، پروفیل سمنت برد ، پروفیل گالوانیزه m، بتونه سمنت برد، سمنت بورد ایرانی، اجرای سمنت بورد، پیچ شمنت برد، فایبر سمنت برد، تخته او اس بی ، بخاربند، چسب پلی اورتان، سمنت برد ، بتونه سمنت برد، پشم سنگ، سازه کناف
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88043499
بروز رسانی 8 هفته قبل